Matematik Özel Ders

Oca 7, 2011   //   Yazar: admin   //   Özel Ders  //  1 Yorum

“Özel Ders Ankara” ekibi olarak Matematik alanında her konuya hakim uzman Özel Ders öğretmenlerimizle Ankara‘da hizmet sunmaktayız.

Sınavlara veya okul derslerine yönelik olarak hazırlayacağımız özel programlar ile öğrencinin başarılı olmasına büyük özen gösteriyoruz.

Ankara’nın her bölgesine yönelik olarak hizmet sunmaktayız. İster evde ister ofiste, öğrencinin ayağına geliyoruz.

Her öğrenci tek ve özgündür. Öğrencide gerekli güdülenme sağlandıktan sonra doğru teknik ve yöntemlerle her öğrencinin başarılı olacağına dair inancımız sonsuzdur.

Okul derslerine takviye olarak, öğrencinin ders programına paralel oluşturacağımız bir eğitim programı ile öğrencinin başarılı olmasına özen gösteriyoruz. Ayrıca sınav dönemlerinde genel tekrarlar ile öğrencinin başarılı olması için çaba sarfediyoruz.

Genç ve dinamik öğretmenlerimiz konulara hakim olmalarının yanı sıra, başarıya giden yolda karşılaşılabilecek zorluklar ve bu zorlukların üstesinden gelme konusunda engin bir tecrübeye sahipler.

Okul dersleri, Üniversiteye hazırlık ve Genel sınavlara yönelik olarak öğretmenlerimiz bilgi birikimlerinin yanı sıra edinmiş oldukları bu tecrübeleri paylaşarak ve onlar ışınğında bir program oluşturarak sizlere yardımcı olacaklardır.

Seviyeniz ne olursa olsun her konuda sizlere yardımcı olabilecek bir kadroya sahibiz.

 

Matematik Özel Ders sağladığımız alanlar;

İlköğretim

Ortaöğretim

Üniversiteye Hazırlık (YGS,LYS)

Genel Sınavlar (KPSS, ALES,DGS)

 

Her seviyeden öğrenciye Matematik alanında Özel Ders  için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim için;

0554 333 82 52

mehmet@ozeldersankara.gen.tr
Mehmet TOP

1 Yorum

  • merhaba ben kpss matematik hazırlık için ders almak istiyorum matematikten hep kaçtım bu zamana kadar artık kaçmanın bir anlamı olmadığını anladım. tabularımı yıktım çözüyorum ama 5 net zor çıkıyor. yardımcı olacağınızı düşünüyorum. sincanda oturuyorum özel ders alırsam nasıl ne şekilde olur yazarsanız sevinirim

Yorum yap